Bluescreen tło fotograficzne materiał 2,95 × 6 m niebieskie
00021159
Background for streaming, gaming, broadcasts and video conferences in the office, home office, leisure domain and Chroma Keying, ideal for professional bloggers and vloggers
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Elastyczne tło materiałowe
Tło fotograficzne jest wykonane z wytrzymałego materiału, do wszechstronnego wykorzystania, można je stosować nawet bez trwałego montażu
Tło fotograficzne do użytku w podróży
Przenośne studio fotograficzne: aby uzyskać większą głębie obrazu, tło fotograficzne z materiału można po prostu zawiesić na sofie, krześle lub szafce – idealne rozwiązanie dla wszystkich blogerów i vlogerów, którzy dużo podróżują
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Bawelna |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Królewski niebieski |
| Kolor materiału do tła | Niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 6 m |
| Grubość | 140 g/m² |
| Szerokość | 2.95 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Suspension Tunnel for Pole Mounting |
| Grubość materiału | 140 g/m² |
Wiecej informacji o produkcie
- Background for streaming, gaming, broadcasts and video conferences in the office, home office, leisure domain and Chroma Keying, ideal for professional bloggers and vloggers
- High-quality, thick fabric background made from 100% natural cotton
- Fabric thickness approx. 140 gsm
- With tunnel for background poles: especially easy to attach to the background system
- Sewn edges protect against fraying
- No centre stitching
- Robust and resilient
- Non-reflective fabric
- For blue-screen recordings such as streaming, gaming and video conferences, as well as for photo and video recordings for cropping and digital post-processing
Zawartość opakowania
- 1 blue screen background
- 1 transport bag
Wskazówki dla użytkownika
The background can be ironed on the lowest temperature setting and is suitable for hand washing.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję