Budzik Bali z termometrem i trybem nocnym czarny
00185896
Budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, czasu budzika, temperatury i daty
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Alarm na dni powszednie
Ustawianie czasów budzenia dla dni roboczych od poniedziałku do piątku
Bardzo duży format wyświetlania czasu
Dzięki bardzo dużemu formatowi wyświetlania czasu można jednym spojrzeniem sprawdzić godzinę
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury w pomieszczeniu
Tryb nocny
Tryb nocny z ograniczoną jasnością: możliwość ustawienia przedziału czasowego, w którym wyświetlacz będzie przygaszony, aby nie oślepiał
Ustawianie głośności
Możliwość dopasowania głośności do własnych potrzeb: dostępne trzy poziomy – cichy, normalny i głośny
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Cables |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month |
| Odcień koloru | Czarny |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 277 g |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 3.6 cm |
| Wysokość | 8.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 2 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Ustawienia | Time zone |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Termometr (od -10°C do +50°C) |
Wiecej informacji o produkcie
- Budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, czasu budzika, temperatury i daty
- Nowoczesna, matowa obudowa z praktycznie pozbawionym krawędzi, czytelnym wyświetlaczem
- Dwa tryby wyświetlania: ciągłe wyświetlanie wybranego parametru lub automatyczna zmiana między godziną, datą i temperaturą
- Przyciski boczne ułatwiające obsługę
- Wyświetlacz o trzech poziomach jasności: wysoki, średni, niski (w trybie USB)
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień/miesiąc)
- Jeden programowalny budzik
- Funkcja drzemki
Termometr:
- Zakres temperatury: -10° do +50°C
- możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Zawartość opakowania
- 1 budzik „Bali”
- 1 kabel USB
- 1 adapter USB
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję