Budzik Bora Bora z podświetleniem ściemniany biały
00185862
Budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, daty i temperatury
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Czujnik dotykowy
Zintegrowany czujnik dotykowy do dotykowego włączania/wyłączania świateł
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Trzy czasy budzika
Programowanie trzech czasów budzika, praktyczne dla osób wstających o różnych porach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Cables |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month, Weekday |
| Odcień koloru | Biały |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 125 g |
| Długość kabla | 50 cm |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 5.5 cm |
| Wysokość | 8.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 3 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Termometr (od -10°C do +50°C) Funkcja lampki nocnej |
Wiecej informacji o produkcie
- Budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, daty i temperatury
- Nowoczesna biała obudowa z czytelnym wyświetlaczem
- Z aktywnym oświetleniem nocnym, ściemnianym bezstopniowo za pomocą czujnika dotykowego
- Subtelne białe światło, idealne jako światło drzemki
- Z podkładką antypoślizgową na spodzie
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień/miesiąc/dzień tygodnia)
- Funkcja drzemki
Termometr:
- Zakres temperatury: -10° do +50°C
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
- Idealny do utrzymywania w sypialni temperatury sprzyjającej zasypianiu
Zawartość opakowania
- 1 budzik „Bora Bora”
- 1 kabel USB
- 1 zasilacz USB
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję