Budzik cyfrowy Samos LCD czarny
00222204
Alarm clock with digital display of the time, date, weekday and temperature
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Programowana funkcja urodzin
Możliwość zapisana swoich urodzin: w tym dniu budzik odtworzy o poranku melodię „Happy Birthday”
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month, Weekday |
| Odcień koloru | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Biały |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 119 g |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | 6.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Ustawienia | Time zone |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Termometr Alarm – Różnorodność Birthday alarm |
Wiecej informacji o produkcie
- Alarm clock with digital display of the time, date, weekday and temperature
- Clear display with large time indicator
- White backlight for optimum readability in the dark
Time / calendar / alarm function:
- Time can switched between the 12 and 24 h format
- Date display (day/month/day of the week)
- Weekday display (GB)
- One alarm time can be set
- 9 ring tones (7 melodies, 2 beeps) are available for the set alarm time
- When the snooze function is activated, the alarm can be paused up to 3 times for around 3 minutes via the snooze button on the top
- Countdown function, e.g. for a power nap or midday snooze
Thermometer:
- For the ideal climate for sleeping: display of the indoor temperature
- Can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
Zawartość opakowania
- 1 "Samos" digital alarm clock
- 2 AAA batteries
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję