Budzik dziecięcy Happy Dino bez tykania
00186431
Alarm clock ideal for children's bedrooms with its child-friendly design
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Zielony |
| Kolor | Zielony |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 9 cm |
| Waga | 106 g |
| Szerokość | 9.2 cm |
| Głębokość | 3.9 cm |
| Wysokość | 9.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Budzik idealny do sypialni dziecięcej dzięki swojemu przyjaznemu dla dziecka wzornictwu
- Z analogowym wyświetlaczem czasu i budzika
- Wskazówka godzinowa, minutowa i sekundowa
- Tarcza z cyframi arabskimi
- Możliwość ustawienia jednego budzika
Zawartość opakowania
- 1 "Happy Dino" children's alarm clock
- 1 AA Mignon battery
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
The sweeping second hand ensures no audible ticking sounds, and the clock can be heard emitting only a quiet humming.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję