Budzik Ibiza z wyświetlaczem kolorowym i USB niebieski
00222209
Budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, daty i budzika
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Funkcja ładowania USB
Przyłącze USB o zasilaniu 1 A do ładowania urządzeń mobilnych
Bardzo duży format wyświetlania czasu
Dzięki bardzo dużemu formatowi wyświetlania czasu można jednym spojrzeniem sprawdzić godzinę
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Ustawianie głośności
Możliwość dopasowania głośności do własnych potrzeb: dostępne trzy poziomy – cichy, normalny i głośny
Wielokolorowy wyświetlacz
Możliwość indywidualnego ustawienia kolorów wyświetlacza w zależności od nastroju lub preferencji – do wyboru różne kolory tekstu i gradienty
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria Cables |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month |
| Odcień koloru | Niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Kolorowy Niebieski |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 150 g |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 7.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki USB-A charging port |
Wiecej informacji o produkcie
- Budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, daty i budzika
- Z funkcją drzemki
- Wyświetlacz o 4 poziomach jasności: wysoki, średni, niski, wyłączony (w trybie USB)
- Wielokolorowy wyświetlacz z 4 różnymi kolorami uni (biały, niebieski, zielony, czerwony) i 3 różnymi gradientami kolorów
- Regulowana głośność (cicha, normalna, głośna)
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu między formatem 12 i 24-godzinnym
- Wyświetlanie daty (dzień/miesiąc/rok)
- Jeden programowalny budzik
- Funkcja drzemki
Zawartość opakowania
- 1 budzik „Ibiza
- 1 kabel USB
- 1 adapter USB
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
