Budzik Kos z wyświetlaczem LCD biały
00222205
Kompaktowy, praktyczny, niezawodny: budzik z funkcją drzemki i termometrem jest idealny do domu, ale także jako budzik podróżny w trasie. A dzięki wyświetlaczowi daty zawsze będziesz na bieżąco, nawet na wakacjach czy w podróży służbowej.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Czujnik dotykowy
Czujnik dotykowy do wygodnej aktywacji funkcji drzemki
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2032 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month |
| Odcień koloru | Biały |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 44 g |
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 1.3 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Ustawienia | Time zone |
| Skala temperatury | -5°C do 50°C |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Termometr (od 0°C do +50°C) (od 32°F do 122°F) |
Wiecej informacji o produkcie
- Kompaktowy budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, daty i temperatury
- Czytelny wyświetlacz z dużym wskaźnikiem czasu
- Symbol informuje o niskim poziomie naładowania baterii
- Poręczny rozmiar, idealny jako budzik podróżny
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień/miesiąc)
- Jeden programowalny czas budzika
- Funkcja drzemki: wstrzymuje alarm na 5 minut
Termometr:
- Wyświetla temperaturę wewnętrzną, przełączaną między stopniami Celsjusza i Fahrenheita.
Zawartość opakowania
- 1 budzik „Kos
- 1 bateria CR2032
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję