Budzik Nostalgie srebrny
00186326
Nostalgia alarm clock with analogue display of time and alarm time
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Fluorescencyjna wskazówka
Fluorescencyjny wskaźnik godzin i minut ułatwia odczyt zegara w ciemności
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Biały |
| Podświetlenie wyświetlacza | Biały |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 9.5 cm |
| Waga | 272 g |
| Szerokość | 12.5 cm |
| Głębokość | 6.5 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Dodatkowa funkcja | Fluorescent |
Wiecej informacji o produkcie
- Budzik Nostalgia z analogowym wskazaniem czasu i ustawionego alarmu
- Fluorescencyjny wskaźnik godzin i minut ułatwia odczyt zegara w ciemności
- Biała, fluorescencyjna tarcza z cyframi arabskimi
- Można ustawić jeden czas alarmu
- Podświetlenie tła
Zawartość opakowania
- 1 "Nostalgia" alarm clock
- 1 AA Mignon battery
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Wskazówka sekund nie jest fluorescencyjna.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję