Budzik Pag z termometrem i higrometrem czarny
00222223
Budzik z analogowym wyświetlaczem godziny i budzika oraz cyfrowym wyświetlaczem temperatury i wilgotności otoczenia
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury w pomieszczeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 152 g |
| Szerokość | 9.5 cm |
| Głębokość | 4.9 cm |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowy i cyfrowy |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C |
| Dodatkowa funkcja | Termometr (od -10°C do +50°C) Higrometr |
Wiecej informacji o produkcie
- Budzik z analogowym wyświetlaczem godziny i budzika oraz cyfrowym wyświetlaczem temperatury i wilgotności otoczenia
- Biała tarcza z cyframi arabskimi
Zawartość opakowania
- 1 budzik „Pag”
- 3 baterie AAA
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Ruchoma wskazówka sekundowa zapewnia brak słyszalnego zaznaczenia, a zegar emituje jedynie ciche brzęczenie.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję