Budzik projekcyjny Plus Charge czarny
00186332
Zawsze miej oko na czas! Dzięki naszemu projektorowi z budzikiem możesz uczynić czas dekoracyjnym elementem, a dzięki obrotowi o 360° możesz odczytać godzinę w dowolnym momencie pod dowolnym kątem. Możesz też naładować swój smartfon przez złącze USB – to budzik z dodatkowymi funkcjami!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Podświetlanie
Dla poprawy czytelności możliwa jest regulacja podświetlenia ekranu w trybie ciągłym poprzez zasilacz sieciowy
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Czujnik dotykowy
Czujnik dotykowy do wygodnej aktywacji podświetlenia ekranu i funkcji drzemki
Funkcja ładowania USB
Przyłącze USB o zasilaniu 2,4 A do ładowania urządzeń mobilnych
Projekcja czasu
Godzina widoczna pod każdym kątem: ramię projekcyjne umożliwia wyświetlanie godziny na suficie lub ścianie. Jeśli przycisk obracania jest włączony, godzina obraca się o 0° (statycznie), 90°, 180° lub 360°
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Cables |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month, Weekday |
| Odcień koloru | Czarny |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 300 g |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 2 |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Ustawienia | Time zone |
| Pomiar wilgotności powietrza | 1 % |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±10% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Dokładność temperatury | 1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±2°C |
| Dodatkowa funkcja | Zegar radiowy DCF Higrometr Wyświetlacz projekcyjny Termometr (od -9°C do +50°C) USB-A charging port |
Wiecej informacji o produkcie
Funkcja zegara / kalendarza / budzika:
- czas w formacie 12h/24h
- wskazanie dnia tygodnia (7 języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, duński, holenderski)
- funkcja alarmu z funkcją drzemki
- wskazanie daty (dzień tygodnia, dzień, miesiąc)
Termometr:
- przełączane między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
- wskazanie temperatury w pomieszczeniu
Higrometr:
- wskazanie wilgotności powietrza w pomieszczeniu
Zawartość opakowania
- 1 budzik z projekcją czasu "Plus Charge"
- 1 zasilacz
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję