Budzik radiowy RC 45 czarny
00186373
Kompaktowy zegar z budzikiem oraz czytelnym wyświetlaczem, na którym można odczytać godzinę, datę oraz temperaturę.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month, Weekday |
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Niebieski |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 114 g |
| Szerokość | 7.8 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 7.8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Ustawienia | Time zone |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Skala temperatury | -9.9℃ do +60.0℃ |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Zegar radiowy DCF Termometr |
Wiecej informacji o produkcie
- zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
- strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
- wyświetla godzinę, alarm, datę, dzień tygodnia i temperaturę
- niebieskie podświetlenie wyświetlacza
- duży, czytelny wyświetlacz
- poręczny rozmiar – zegar możesz zabrać z sobą na wakacje
- alarm z funkcją drzemki
- zasilanie 2 baterie AAA
- wymiary: 7,8 x 7,8 x 4 cm
- waga: 73 g
Zawartość opakowania
- 1 "RC 45" radio alarm clock
- 2 AAA Micro batteries
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
