Budzik radiowy RC200
00186331
DCF radio clock with digital display of the time, alarm time and date
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month, Weekday |
| Odcień koloru | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Niebieski |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 139 g |
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Wysokość | 7.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 2 |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Ustawienia | Time zone |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1.5°C |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Zegar radiowy DCF Termometr (od 0°C do +50°C) (od 32°F do 122°F) |
Wiecej informacji o produkcie
- DCF radio clock with digital display of the time, alarm time and date
- Two-line display with large time indicator
- Blue LED backlight
Time / Calendar / Alarm Function:
- Time can switched between the 12 and 24 h format
- Date display (day/month)
- Day of the week display (5 languages: English, German, Italian, French and Spanish)
- Snooze function
Thermometer:
- Can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
Zawartość opakowania
- 1 "RC200" radio alarm clock
- 2 AAA Micro batteries
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję