Budzik Retro okrągły taupe
00186324
Budzik „Retro” firmy Hama to idealne rozwiązanie, które pomoże Ci się obudzić i zacząć dzień. Co więcej, posiada płynnie przesuwającą się wskazówkę sekundową, dzięki czemu nie zakłóca snu. Zamów ten stylowy budzik już dziś – nie będziesz zawiedziony!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary Taupe |
| Kolor | Taupe |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 12 cm |
| Waga | 167 g |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Kolorowy budzik w stylu retro z analogowym wyświetlaczem czasu i alarmu
- Analogowy budzik z godziną, minutą i sekundami
- Można ustawić jeden czas alarmu
- Modne wzornictwo
Zawartość opakowania
- 1 "Retro" alarm clock
- 1 AA Mignon battery
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
