Budzik Skye bez tykania biały
00222212
Budzik z analogowym wyświetlaczem czasu i budzika
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 11.2 cm |
| Waga | 154 g |
| Szerokość | 11.2 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Budzik z analogowym wyświetlaczem czasu i budzika
- Czarna tarcza z białymi cyframi arabskimi
- Elegancki, błyszczący design pasuje do każdej sypialni
- Możliwość ustawienia jednego budzika
Zawartość opakowania
- 1 budzik „Skye”
- 1 bateria AA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Ruchoma wskazówka sekundowa zapewnia brak słyszalnego zaznaczenia, a zegar emituje jedynie ciche brzęczenie.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
