Czujnik zewnętrzny "Kefalonia" do stacji pogodowej Hama
00222244
For expansion of the Hama "Zakynthos" weather station with outdoor sensors
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 4.5 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 10.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Czujnik zewnętrzny |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Skala temperatury | -20°C do 60°C |
Wiecej informacji o produkcie
- For expansion of the Hama "Zakynthos" weather station with outdoor sensors
- Additional outdoor sensors allow weather monitoring at various locations
- Display for indicating the temperature and ambient humidity
- Outdoor sensor is compatible with the following weather station: 00222234
Zawartość opakowania
- 1 "Kefalonia" outdoor sensor
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
