Czujnik zewnętrzny TS36E do stacji pogodowych
00186347
For expansion of various Hama weather stations with outdoor sensors
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 2.1 cm |
| Wysokość | 10.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Czujnik zewnętrzny |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Skala temperatury | -40°C do 60°C |
Wiecej informacji o produkcie
- czujnik zewnętrzny do stacji pogody
- do rozszerzenia stacji pogody o dodatkowe czujniki zewnętrzne
- dodatkowy czujnik zewnętrzny pozwala na obserwację pogody w różnych lokalizacjach
- Czujnik jest kompatybilny ze stacjami pogody Hama o numerach: 00136222, 00136293, 00136294, 00186310, 00186311, 00186312, 00186421
Zawartość opakowania
- 1 "TS36E" outdoor sensor
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję