Czujnik zewnętrzny TS39H do stacji pogodowych
00185850
Do rozbudowy różnych stacji pogodowych z czujnikami zewnętrznymi
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 6.5 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Czujnik zewnętrzny |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Skala temperatury | -20°C do 60°C |
Wiecej informacji o produkcie
- Do rozbudowy różnych stacji pogodowych z czujnikami zewnętrznymi
- Dodatkowe czujniki zewnętrzne umożliwiają monitorowanie pogody w różnych lokalizacjach
- Wyświetlacz wskazujący temperaturę i wilgotność otoczenia
- Czujnik zewnętrzny jest kompatybilny z następującymi stacjami pogodowymi: 00186380, 00186412
Zawartość opakowania
- 1 "TS39H" outdoor sensor
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
