Czytnik kart 8w1 USB 2.0 SD/microSD przezroczysty
00091092
USB 2.0 card reader for reading and writing to SD and microSD memory cards
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Kopiowanie z karty na kartę
Umożliwia bezpośredni transfer danych z jednej karty pamięci na drugą
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie połączenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Kolor | Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 13 g |
| Szerokość | 72 mm |
| Głębokość | 27 mm |
| Wysokość | 10 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Cardreader Extern |
| Typ karty pamieci 1 | microSDXC microSDHC SDHC Memory Card SDXC Memory Card microSD MultiMediaCard Karta SD |
Wiecej informacji o produkcie
- Czytnik kart dla następujących kart pamięci:
SD / SDHC / MMC / MMCplus / miniSD / miniSDHC / microSD / microSDHC
- Obsługa microSDHC bezpośrednio (bez adaptera)
- Czyta również miniSD (za pośrednictwem adaptera, nie ma go w komplecie)
- Idealny dla podróżujących
- Dołączone bezpłatnie oprogramowanie: Magix RingtoneMaker Special Edition (niemiecki, angielski, hiszpański, francuski)
- Szczegóły techniczne:
- Obsługa USB 2,0 (480 Mbit / s) i USB 1,1 (12 Mbit / s)
- Zasilanie poprzez port USB (bus powered)
- Dla Windows ME/2000/XP/Vista/7 i Mac OS 10.x
Zawartość opakowania
- 1 "8in1" USB 2.0 card reader
- Operating instructions
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP bzw. Mac OS 9.x or higher
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy czytnik kart moze odczytywac takze karty SIM do telefonów?
Zaden z naszych czytników kart nie jest w stanie odczytywac kart SIM do telefonów/smartfonów.
Czy czytnik kart ma ograniczenie dotyczace maksymalnej pojemnosci obslugiwanej karty SD?
Standardowa karta SD ma maksymalnie 2 GB pojemnosci.
Karta SDHC (HC = high capacity) ma pojemnosc powyzej 2 GB do maksymalnie 32 GB.
Karta SDXC (XC = extreme capacity) ma pojemnosc powyzej 32 GB do maksymalnie 2048 GB.
Czytnik kart musi wiec obslugiwac SDHC lub SDXC, aby móc odczytac karty o pojemnosci wiekszej niz 2 GB.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję