Czytnik kart OTG Basic USB 2.0 SD/microSD czarny
00181056
OTG cardreader for direct data exchange between memory cards and smartphones, tablet PCs, PCs, notebooks
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 12.1 g |
| Szerokość | 19.05 mm |
| Głębokość | 10.99 mm |
| Wysokość | 73.6 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Cardreader Extern |
| Typ karty pamieci 1 | microSDXC microSDHC SDHC Memory Card SDXC Memory Card microSD Karta SD |
| Dodatkowa funkcja | OTG |
Wiecej informacji o produkcie
- Czytnik kart OTG do bezpośredniej wymiany danych pomiędzy kartami pamięci i smartfonami, tabletami, komputerami i notebookami
- Kompaktowy czytnik kart OTG do wszystkich standardowych kart SD, takich jak SD/SDHC/SDXC i microSD/microSDHC/microSDXC
- Uniwersalne zastosowanie dzięki zastosowaniu wtyku USB (typ A) i micro USB (typ B)
- Wtyczka USB (typ A) do komputerów PC i notebooków
- Wtyczka micro-USB (typ B) do smartfonów i tabletów PC
- Szczególnie dobrze nadaje się do smartfonów i tabletów kompatybilnych z hostem/OTG dzięki micro USB (typ B)
Zawartość opakowania
- 1 USB 2.0 OTG Cardreader
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/XP and MAC OS 9.x or higher
- Host/OTG compatible smartphones and tablets with Android operating system as of Android 4.0 and a micro USB interface
Wskazówki dla użytkownika
Never use both connections simultaneously. To make sure that the card reader functions correctly only use cards with a FAT32/exFAT format. Please refer to the product information provided by the respective manufacturer to see whether your terminal device is OTG compatible.
You will find the operating instructions for the card reader at www.hama.com under item number 00181056.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję