Czytnik kart USB 3.0 SD/microSD/CF czarny
00124022
USB 3.0 multi-card reader for reading and writing all common types and capacities of memory card
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Tryb UDMA
Umożliwia szybki transfer danych między kartą i komputerem w połączeniu z kartą CF kompatybilną ze standardem UDMA
Kompatybilność z UHS-I
Umożliwia szybki transfer danych między kartą i komputerem w połączeniu z kartą SD / microSD kompatybilną ze standardem UHS-I
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 22 g |
| Szerokość | 55 mm |
| Głębokość | 9 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Cardreader Extern |
| Typ karty pamieci 1 | microSDXC microSDHC SDHC Memory Card SDXC Memory Card microSD CompactFlash Typ I Karta SD |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi czytnik kart pamięci USB 3.0 do odczytu i zapisu do wszystkich popularnych typów i pojemności kart pamięci
- Kabel USB do połączenia z PC / laptopem
- Obsługa USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps
- Kompatybilny w dół z USB 2.0 (480 Mbit / s) oraz USB 1.1 (12 Mbit / s)
Karty pamięci:
- SD / SDHC / SDXC
- MicroSD / microSDHC / microSDXC
- CompactFlash I
Zawartość opakowania
- 1 USB 3.0 multi-card reader
- 1 USB cable
- 1 quick reference guide
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP and Mac OS 9.x or later
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję