Dzwonek rowerowy AirBell Pro z lokalizatorem Apple Find My 2,2 cm
00185833
Bell with integrated Bluetooth finder for the Apple “Find My” network: for the discreet and secure location of your bicycle: ideal as a bicycle finder and for security against theft
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Battery life (depending on usage) | 365 d |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | 1x CR2032 Button Cell |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 30 g |
| Szerokość | 5.3 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Key finder |
Wiecej informacji o produkcie
- Bell with integrated Bluetooth finder for the Apple “Find My” network: for the discreet and secure location of your bicycle: ideal as a bicycle finder and for security against theft
- Built-in Bluetooth tag: directly compatible with Apple network
- Simply connect to the iOS app "Find My" and get access to the location of the bike
- Additional functions: play sounds, share position and “Lost” mode
- Unobtrusive design: the “AirBell Pro” looks like a conventional bicycle bell and protects the finder from prying eyes
- Safety lock: the bell can only be opened by people who know how to do it
- 360° freedom: custom-alignable bell ringer for personal preferences
- Also suitable for electric scooters, pushchairs, children's scooters, etc.
- For handlebars 2.2 cm in diameter
- Long battery life: operated with a replaceable CR2032 button cell that lasts up to a year
Zawartość opakowania
- 1 "AirBell Pro" bicycle bell
- 1 screw
- 1 CR2032 button cell
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję