Dzwonek rowerowy AirBell z uchwytem AirTag 2,2 cm 85 dB
00185831
Bell with secure and inconspicuous AirTag hideaway: ideal as a bike finder and to protect against theft
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Rower |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał | Materiał syntetyczny stal szlachetna |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 3.1 cm |
| Głębokokość urządzenia do | 0.8 cm |
| Głębokokość urządzenia | 0 cm |
| Waga | 28 g |
| Długość | 5.5 cm |
| Maks. obszar przeznaczony do mocowania | 2.2 cm |
| Minimalny obszar mocowania | 0 cm |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 0 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Kierownica rowerowa |
| Załącznik | Clamp |
| Maks. udźwig | 0 kg |
| Montaż | Clamp |
Wiecej informacji o produkcie
- Bell with secure and inconspicuous AirTag hideaway: ideal as a bike finder and to protect against theft
- The AirTag transmitter can be inconspicuously accommodated on the bicycle bell: so you can quickly find your bike or e-bike in the parking area or if it's stolen
- Attach the transmitter quickly and easily to the AirTag holder inside the bell
- Simply connect to the iOS app "Find My" and get access to the location of the bike
- Also suitable for electric scooters, pushchairs, children's scooters, etc.
- For handlebars 2.2 cm in diameter
Zawartość opakowania
- 1 "AirBell" bicycle bell
- 1 screw
- Mounting tool
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
The AirTag is not included in the extent of delivery.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję