Dzwonek rowerowy mini lekki 3,5 cm czarny
00178141
Ten mini dzwonek rowerowy to idealny wybór dla każdego, kto szuka sprytnej alternatywy dla dużych dzwonków rowerowych. Jest idealny do rowerów wyścigowych i tak jak duży dzwonek, zmniejszy ryzyko związane z jazdą na rowerze.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Rower |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium Alloy |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 0 mAh |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 35 mm |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Clamp |
Wiecej informacji o produkcie
- Small bicycle bell for more safety in road traffic, especially in city traffic
- With plastic holder for all common bicycle handlebars with a diameter of 2.22 cm
- Extra-lightweight and compact: minimalist design leaves room on the handlebars
- Suitable for pushbikes, racing bikes, mountainbikes, e-bikes, e-scooters, etc.
Zawartość opakowania
- 1 bicycle bell
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję