Ekran projekcyjny ze statywem 125x125 cm mobilny teleskopowy biały
00021575
Mobilny ekran projekcyjny wraz ze statywem do pierwszorzędnych prezentacji w biznesie, na studiach i w czasie wolnym, idealny do wszystkich tradycyjnych typów projekcji przedniej, np. przy użyciu projektora
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybkozłącze
Ekran statywowy z szybkozłączem można zdjąć ze statywu i zawiesić oddzielnie
Praktyczny mechanizm sprężynowy
Za pomocą mechanizmu sprężynowego można łatwo rozwinąć i ustawić ekran na żądanej wysokości bez jego pomięcia.
Płynna regulacja
Płynnie regulowana rura teleskopowa
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Statyw |
| Materiał | |
|---|---|
| Tubus materiałowy | Metal |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres szumów | 1.1000 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 6 kg |
| Długość | 125 cm |
| Przekątna projekcji | 177 cm |
| Grubość materiału | 380 μm |
| Szerokość | 125 cm |
| Zakres projekcji | 125 x 125 |
| Wymiar | 1:1 Standard |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Statyw |
| Mechanika | Stabilizator obrazu |
| Montaż | Przenośny |
| Jakość | PVC |
Wiecej informacji o produkcie
- Mobilny ekran projekcyjny wraz ze statywem do pierwszorzędnych prezentacji w biznesie, na studiach i w czasie wolnym, idealny do wszystkich tradycyjnych typów projekcji przedniej, np. przy użyciu projektora
- Ekran z białego PVC zapewniający wyjątkowy blask kolorów i najwyższy kontrast w zaciemnianych pomieszczeniach
- Przenośny ekran na statywie o wymiarach 125 cm x 125 cm - format 1:1
- Czarna metalowa rura o średnicy ok. 5,5 cm
- Szybki montaż i demontaż ekranu i statywu w kilka sekund
- Wygodnie ukształtowany plastikowy uchwyt z dźwignią blokującą
- Stabilny statyw z antypoślizgowymi nóżkami z tworzywa sztucznego
- Możliwość przechowywania i transportu w sposób oszczędzający miejsce
- Czarny, nieprzezroczysty tył
Zawartość opakowania
- 1 screen
- 1 tripod
- 1 quick reference guide
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję