Ekran projekcyjny ze statywem 180x180 cm mobilny teleskopowy biały
00021573
Przenośny, rozkładany i niezbędny dla najlepszej jakości obrazu: z mobilnym ekranem zawsze masz przy sobie odpowiednią powierzchnię do projekcji – czy to na kolejną prezentację, czy wieczór filmowy z przyjaciółmi. A dzięki statywowi zawsze pozostajesz elastyczny pod względem miejsca.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybkozłącze
Ekran statywowy z szybkozłączem można zdjąć ze statywu i zawiesić oddzielnie
Praktyczny mechanizm sprężynowy
Za pomocą mechanizmu sprężynowego można łatwo rozwinąć i ustawić ekran na żądanej wysokości bez jego pomięcia.
Płynna regulacja
Płynnie regulowana rura teleskopowa
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Statyw |
| Materiał | |
|---|---|
| Tubus materiałowy | Metal |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres szumów | 1.1000 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 9 kg |
| Długość | 180 cm |
| Przekątna projekcji | 255 cm |
| Grubość materiału | 380 μm |
| Szerokość | 180 cm |
| Zakres projekcji | 180 x 180 |
| Wymiar | 1:1 Standard |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Statyw |
| Mechanika | Stabilizator obrazu |
| Montaż | Przenośny |
| Jakość | PVC |
Wiecej informacji o produkcie
- mobile projection screen, including tripod for first-class presentations for business, studies and leisure time, ideal for all conventional frontal projection types, e.g. using a projector
- white PVC screen for unique colour brilliance and the finest contrast richness for rooms to be darkened
- transportable tripod screen sized 180 cm x 180 cm - Format 1:1
- black metal tube with a diameter of approx. 5.5 cm
- quick setup and disassembly of the screen and stand in a few seconds
- Usefully shaped plastic handle with locking lever
- Stable tripod with non-slip plastic foot caps
- Can be stowed and transported in a space-saving manner
- black, opaque back side
Zawartość opakowania
- 1 screen
- 1 tripod
- 1 quick reference guide
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję