Elastyczna osłona kabli spiralna uniwersalna 25 mm 2 m czarna
00220998
Brings order to visible cabling by bundling, ideal e.g. for TV supply cables and IT cable management
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczne zarządzanie kablami
Do zakrywania i łączenia wielu kabli w jednej rurze: aby w domu lub w biurze był porządek
Łatwe łączenie w wiązki
Dzięki dołączonemu narzędziu do wciągania kabli można szybko i łatwo uporządkować kable
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 1 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 200 cm |
| Maks. średnica bindowania | 25 mm |
| Min. średnica | 25 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Organizer kabli |
Wiecej informacji o produkcie
- Brings order to visible cabling by bundling, ideal e.g. for TV supply cables and IT cable management
- Bundle cables with a flexible bundle width: ideal for routing in small radii and at acute angles, e.g. for TV, PC, desk, DIY
- Flexible cable bundling: the cable spiral bundles cables into a neat strand and reduces tripping hazards caused by loose cables
- Individual cables can also be easily removed or added at a later date with the aid of the retraction tool
- Cable protection for cats and dogs: pets are protected from chewing insulated cables
- It is easy to create a lateral exit for one cable halfway along without having to cut holes to do so
- Cable protection conduit can be shortened as desired with scissors
- High tensile force, does not require any further bundling tools
Zawartość opakowania
- 1 cable conduit
- 1 retraction tool
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję