Etui do czytnika eBook Arezzo Kindle WiFi/Paperwhite Kobo Touch/Glo
00216436
Perfect-fit eBook case to protect the Kindle WiFi / Paperwhite / Paperwhite 3 (10th gen. 2018) and Kobo Touch/Glo from dirt, dust and scratches
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwego ekranu
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza urządzenie przy otwieraniu pokrywy i wyłącza je przy zamykaniu pokrywy
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Zatrzaski magnetyczne
Zamknięcie magnesowe umożliwia szybkie otwarcie oraz zamknięcie i zapewnia stałe zabezpieczenie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 15,24 cm (6") |
| Tablet-PC | Kindle WiFi/Paperwhite & Kobo Touch/Glo |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Arezzo |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Kindle WiFi/Paperwhite & Kobo Touch/Glo |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Głębokość | 1 cm |
| Waga | 90 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 11.4 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 16.6 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 0.9 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Perfect-fit eBook case to protect the Kindle WiFi / Paperwhite / Paperwhite 3 (10th gen. 2018) and Kobo Touch/Glo from dirt, dust and scratches
- Durable upper material- The device can be easily slid in and pulled out- A fastening tab prevents the eBook reader from sliding out
Zawartość opakowania
- 1 "Arezzo" eBook case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję