Etui do tabletu 360 Rotation Uni 22,9–28 cm (9–11 cali) czarne
00216434
Zapewnia komfort pracy i chroni tablet przed brudem, kurzem i zadrapaniami
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Format poziomy i pionowy
Możliwość używania w pozycji poziomej i pionowej
Urządzenie pozostaje w futerale
Podczas używania urządzenie może pozostać w etui
Elastyczna gumka
Elastyczna gumka zapewniająca bezpieczne zamknięcie
Wysoce elastyczne paski gumowe
Niezwykle elastyczne paski gumowe umożliwiają dopasowanie do różnych rozmiarów tabletów
Obrót o 360°
Wbudowana tarcza obrotowa pozwala na obrót o 360° w obu kierunkach
2-stopniowa funkcja podstawki
Tłoczone linie dla dwustopniowej funkcji podpórki
Praktyczne wykorzystanie kamery
Praktyczna możliwość używania aparatu w pionie dzięki rozkładanemu magnetycznemu narożnikowi
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 22,9 - 27,9 cm (9" - 11") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Uniwersalny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 26.3 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 320 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 17.4 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 25 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 0.61 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Torba |
Wiecej informacji o produkcie
- Zapewnia komfort pracy i chroni tablet przed brudem, kurzem i zadrapaniami
- Idealna do surfowania, pisania wiadomości e-mail lub oglądania filmów
- Wytrzymały materiał
Zawartość opakowania
- 1 "360° Rotation Uni" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję