Etui do tabletu Fold Clear do Apple iPad Air 13 2024 lawendowe
00227003
To etui na tablet nie tylko zapewnia całkowitą ochronę Twojego Apple iPad Air 13" (2024), ale także nadaje mu modny, biznesowy wygląd. Funkcja podstawki sprawia, że pokrowiec jest idealny do wygodnej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza iPad przy otwieraniu pokrywy i wyłącza przy zamykaniu pokrywy
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 33 cm (13") |
| Tablet-PC | Apple iPad Air 13" (2024) |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Liliowy |
| Kolor | Liliowy |
| Seria | Fold Clear |
| Kolor | Fiolet |
| Kompatybilny model | Apple iPad Air 13" (2024) |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 295 g |
Wiecej informacji o produkcie
- For comfortable working and to protect the Apple iPad Air 13" (2024) from dirt, dust and scratches
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos
- Perfect stand function by simply folding the cover
Zawartość opakowania
- 1 "Fold Clear" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
