Etui do tabletu Fold Clear do Galaxy Tab S10 FE 10.9/S9 FE 10.9 czarne
00231000
To etui na tablet nie tylko zapewnia kompleksową ochronę Twojemu Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9"/S9 FE 10,9", ale także nadaje mu modny, biznesowy wygląd. Funkcja podstawki sprawia, że pokrowiec jest idealny do wygodnej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza urządzenie przy otwieraniu pokrywy i wyłącza je przy zamykaniu pokrywy
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Wgłębienie na pióro S-pen
Dzięki otworowi z tyłu rysik S-Pen jest zawsze szybko dostępny i nadal można go ładować i przechowywać w znanej już pozycji
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,9 cm (11") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab S9 FE/S10 FE (10.9") |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Fold Clear |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab S9 FE/S10 FE (10.9") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Tablet Bags |
| Waga | 183 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Especially lightweight and straightforward protection: The form-fitting tablet case protects the Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9”/S9 FE 10.9” against dirt, dust and scratches and, with its bold colour and transparent back, always simply fits the situation - whether on a business trip or sitting comfortably on the sofa
- Easy to clean: the outer surface of the protective case can simply be wiped clean with a damp cloth - the cover is quickly clean again
- A firm grip in the case, even if you stand the tablet up in the case and work with an external keyboard, for example - Custom-positioning as required
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos
Zawartość opakowania
- 1 "Fold Clear" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
