Etui do tabletu Fold Clear do Samsung Galaxy Tab A11 8.7" czarne
00231023
To etui na tablet nie tylko zapewnia pełną ochronę Twojego Samsung Galaxy Tab A11 8,7", ale także nadaje mu modny, biznesowy wygląd. Funkcja podstawki sprawia, że pokrowiec jest idealny do wygodnej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza urządzenie przy otwieraniu pokrywy i wyłącza je przy zamykaniu pokrywy
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Wgłębienie na pióro S-pen
Dzięki otworowi z tyłu rysik S-Pen jest zawsze szybko dostępny i nadal można go ładować i przechowywać w znanej już pozycji
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 22,05 cm (8,7") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab A11 (8.7") |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Fold Clear |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab A11 (8.7") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Tablet Bags |
| Waga | 183 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Especially lightweight and straightforward protection: The form-fitting tablet case protects the Samsung Galaxy Tab 11 8.7” against dirt, dust and scratches and, with its bold colour and transparent back, always simply fits the situation - whether on a business trip or sitting comfortably on the sofa
- Easy to clean: the outer surface of the protective case can simply be wiped clean with a damp cloth - the cover is quickly clean again
- A firm grip in the case, even if you stand the tablet up in the case and work with an external keyboard, for example - Custom-positioning as required
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos
Zawartość opakowania
- 1 "Fold Clear" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
