Etui do tabletu Fold Clear do Samsung Galaxy Tab S11 11" czarne
00231026
To etui na tablet nie tylko zapewnia wszechstronną ochronę dla Twojego Samsung Galaxy Tab S11 11", ale także nadaje mu modny, biznesowy wygląd. Funkcja podstawki sprawia, że pokrowiec jest idealny do wygodnej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Przyjemność w dotyku
Dobrze leży w dłoni: praktyczny pokrowiec na tablet o eleganckim wyglądzie przekonuje wyjątkowo przyjemną w dotyku i łatwą do wycierania powierzchnią
Pełen dostęp
Z tabletem w etui masz wszystko pod kontrolą: wycięcia zapewniające pełny dostęp do portów i elementów sterujących – wszystkie przyciski, gniazda itp. są dostępne jak zwykle
Stabilna, dwustopniowa funkcja stania
Stabilny stojak na tablet: wystarczy złożyć przednią okładkę, aby postawić tablet i wygodnie na nim pracować – dwa stopnie pozwalają dobrać optymalny kąt widzenia
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Łatwe oszczędzanie energii: magnes wbudowany w okładkę włącza przy jej otwarciu ekran urządzenia Samsung Galaxy Tab, a w chwili zamknięcia go wyłącza – oszczędność baterii bez dodatkowego naciśnięcia przycisku
Przezroczysty tył
Elegancki, przezroczysty tył: design tabletu pozostaje widoczny również po włożeniu go do etui – bezpieczny chwyt i atrakcyjny wygląd połączone w jednym produkcie
Czarne, stylowe etui na tablet
Elegancka czerń: to utrzymane w eleganckiej, czarnej stylistyce etui ochronne na tablet pasuje do wszystkiego – klasyczna elegancja zapewnia profesjonalny wygląd
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,9 cm (11") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab S11 (11") |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Fold Clear |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab S11 (11") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Tablet Bags |
| Waga | 183 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Especially lightweight and straightforward protection: The form-fitting tablet case protects the Samsung Galaxy Tab S11 11” against dirt, dust and scratches and, with its bold colour and transparent back, always simply fits the situation - whether on a business trip or sitting comfortably on the sofa
- Easy to clean: the outer surface of the protective case can simply be wiped clean with a damp cloth - the cover is quickly clean again
- A firm grip in the case, even if you stand the tablet up in the case and work with an external keyboard, for example - Custom-positioning as required
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos
Zawartość opakowania
- 1 "Fold Clear" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
