Etui do tabletu Fold Clear miejsce na rysik Apple iPad mini 8.3 2024
00222021
To etui na tablet nie tylko zapewnia kompleksową ochronę Twojego Apple iPad mini 8,3" (2024), ale także nadaje mu modny, biznesowy wygląd. Funkcja podstawki i przegródka na pióro sprawiają, że etui idealnie nadaje się do wygodnej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Praktyczny schowek na długopis
Praktyczny, niewielki schowek wewnątrz futerału na tablet, przeznaczony na rysik, długopis itp.
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza iPad przy otwieraniu pokrywy i wyłącza przy zamykaniu pokrywy
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 21,1 cm (8,3") |
| Tablet-PC | Apple iPad mini 8.3" (7. Gen. 2024) |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Przezroczystość |
| Seria | Fold Clear |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Apple iPad mini 8.3" (7. Gen. 2024) |
Wiecej informacji o produkcie
- Zapewnia komfort pracy i chroni Apple iPad mini 8,3" (2024) przed zabrudzeniami, kurzem i zarysowaniami.
- Idealny do surfowania, pisania e-maili lub oglądania filmów
- Doskonała funkcja podstawki dzięki prostemu złożeniu pokrywy
Zawartość opakowania
- 1 "Fold Clear" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
