Etui do tabletu Fold Uni 24–28 cm (9.5–11 cali) czarne
00216447
„Fold Uni” to torba na tablet w modnym stylu notesu. Modny dodatek wcale nie ustępuje funkcjonalności: dzięki prostemu sposobowi składania klapy otrzymujesz dwupoziomową funkcję podstawki, zapewniającą idealny widok na tablet.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwego ekranu
Flexible closure
Flexible closure due to the elastic band
Wysoce elastyczne paski gumowe
Niezwykle elastyczne paski gumowe umożliwiają dopasowanie do różnych rozmiarów tabletów
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Uniwersalny |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 26.5 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 200 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 17 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 26 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Zapewnia komfort pracy i chroni tablet przed brudem, kurzem i zadrapaniami
- Stylowa, smukła konstrukcja
- Wytrzymały materiał
- Wzmocnione gumki w narożnikach zapewniają doskonałą przyczepność
- Idealny do surfowania, pisania wiadomości e-mail lub oglądania filmów
- Doskonała funkcja podstawki dzięki prostemu składaniu pokrywy
Zawartość opakowania
- 1 "Fold Uni" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję