Etui do tabletu Premium klawiatura do iPad 11(2025)/10.9(2022) czarne
00216598
Kompaktowy impuls dla Twojej kreatywności tam, gdzie tego potrzebujesz: etui na tablet „Premium” z odłączaną klawiaturą i touchpadem to idealny towarzysz dla Twojego Apple iPada 11" (2025), a jego wysokiej jakości wykonanie gwarantuje dużą wygodę, bezpieczeństwo i profesjonalne wrażenie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Sterowanie multimediami z użyciem klawiszy funkcyjnych
Kombinacje z klawiszem Fn: sterowanie funkcjami multimedialnymi poprzez drugie przypisanie klawiszy funkcyjnych – bez konieczności przechodzenia przez kłopotliwe ustawienia systemu
Funkcja FN-Lock
Łatwa aktywacja i dezaktywacja funkcji FN-Lock: zamiana pierwszego i drugiego przypisania klawiszy F1-F12 – w ten sposób można korzystać z przypisanych do nich funkcji multimedialnych bez każdorazowego przytrzymywania klawisza Fn
Stabilna funkcja podstawki
Stabilna podstawka do tabletu: wystarczy złożyć etui na tablet na solidnym metalowym zawiasie i korzystać z niego wraz z klawiaturą, aby wygodnie pracować
Smukłe etui na tablet, duża pojemność
Niczym notebook, ale bardziej kompaktowy: dla wszystkich osób, które spędzają wiele czasu w podróży, jednak nie chcą rezygnować z komfortu pracy podczas pisania bloga, przygotowywania prezentacji lub odpowiadania na wiadomości e-mail
Wyjmowana klawiatura
Większy komfort pracy z tabletem dzięki odłączanej klawiaturze: jeszcze większa elastyczność dzięki magnetycznej, wyjmowanej klawiaturze z touchpadem – pracuj wydajnie i ergonomicznie tam, gdzie chcesz
Klawiatura z touchpadem
Mysz nie jest potrzebna: poręczna klawiatura z touchpadem upraszcza intuicyjną obsługę, tak jak na laptopie – bez przełączania między pisaniem na klawiaturze a przesuwaniem palcem po ekranie
Magnetyczna klapka zamykająca
Praktyczne etui ochronne na tablet i klawiaturę: magnetyczna klapka zamykająca do bezpiecznego zamykania etui – otwiera się tylko wtedy, gdy powinna
Przyjemność w dotyku
Dobrze leży w dłoni: praktyczny pokrowiec na tablet o eleganckim wyglądzie przekonuje wyjątkowo przyjemną w dotyku i łatwą do wycierania powierzchnią
Pełen dostęp
Z tabletem w etui masz wszystko pod kontrolą: wycięcia zapewniające pełny dostęp do portów i elementów sterujących – wszystkie przyciski, gniazda itp. są dostępne jak zwykle
Klawisze multimedialne
Praktyczne i intuicyjne: klawisze multimedialne dla określonych funkcji poszczególnych systemów operacyjnych są zintegrowane bezpośrednio z fizyczną klawiaturą tabletu
Indywidualnie rozmieszczone klawisze
Sprawdzona konstrukcja: szybkie, łatwe czyszczenie i wygodne pisanie dzięki płaskim, indywidualnie rozmieszczonym klawiszom – klawiatura w etui na tablet zawsze robi profesjonalne wrażenie
Ciche klawisze
Bezszelestne działanie zapewniające pełną koncentrację podczas pracy: ciche klawisze umożliwiają niezakłóconą i spokojną pracę bez odgłosów klikania – idealne rozwiązanie na spotkania, seminaria itp.
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: mała klawiatura Bluetooth może być używana uniwersalnie – w razie potrzeby nadaje się również do smartfonów, laptopów i komputerów stacjonarnych z odbiornikiem Bluetooth
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,68 cm (10,9") |
| Tablet-PC | Apple iPad 10.9" (2022)/11" (2025) |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PU |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wersja Bluetooth | 3.0 |
| Kompatybilny system operacyjny | MAC OS 10.10 or higher |
| Funkcje specjalne | Tryb oszczędzania energii Włącznik/wyłącznik Podstawka baterii LED Silent keys Separate multimedia buttons Integradet Touchpad |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Akumulator litowo polimerowy |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Układ Klawiatury | [QWERTZ (German)] |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Apple iPad 10.9" (2022)/11" (2025) |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Klawiatura z touchpadem |
| Liczba klawiszy | 78 |
| Kluczowa etykieta | Printing with UV protection |
| Kluczowa technologia | Rubber Dome |
Wiecej informacji o produkcie
- Comfort and protection in one tablet case: The form-fitting tablet case protects the Apple iPad 11" (2025)/iPad 10.9” (2022) from dirt, dust and scratches and, with the compact Bluetooth keyboard incl. touch pad, is the perfect work tool for on the go
- Ideal for business, study and mobile working
- Matt surface, discreet design: whether a casual blogger or a classic business type, the tablet case is the perfect match
- Ideal in a calm environment: the tablet keyboard's whisper-quiet keys and touch pad are ideal for working in libraries, archives, quiet areas, etc.
- Easy to clean: the outer surface of the tablet cover can simply be wiped clean with a damp cloth - the cover is quickly clean again
- Exact fit for the Apple iPad 11” (2025)/iPad 10.9” (2022): perfect hold in the case, the external keyboard holds magnetically in the case and can be positioned individually if required
- Built-in rechargeable battery: the Bluetooth keyboard with powerful battery guarantees maximum flexibility
- With caps lock key LED, Bluetooth status LED, LED charging indicator, power LED, separate on/off switch and pairing key
- German keyboard layout (QWERTZ)
Zawartość opakowania
- 1 "Premium" tablet case
- 1 Bluetooth keyboard
- 1 USB-C cable, length 75 cm
- 1 operating manual

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Tak |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 2.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 2.0 W |
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję

