Etui do tabletu Protection do Samsung Galaxy Tab S11 11" czarne
00231029
Samsung Galaxy Tab S11 11" jest więc doskonale chroniony wszędzie: ta zewnętrzna nakładka na tablet jest stworzona do użytku na zewnątrz. Wzmocniona ochrona narożników, mocna pokrywa, wyjątkowo twarde plecy – nazwa „Protection” mówi sama za siebie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Magnetyczna klapka zamykająca
Magnetyczna klapa zamykająca do bezpiecznego zamykania torby
Ochrona przed wstrząsami
Specjalna ochrona przed uderzeniami dzięki wzmocnionemu zabezpieczeniu w narożnikach i twardej tylnej pokrywie futerału
Praktyczny schowek na długopis
Praktyczny, niewielki schowek przeznaczony na rysik, długopis itp.
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza iPad przy otwieraniu pokrywy i wyłącza przy zamykaniu pokrywy
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,9 cm (11") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab S11 (11") |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate Thermoplastic Polyurethane (TPU) PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Protection |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab S11 (11") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Tablet Bags |
| Waga | 325 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Designed as an outdoor tablet case for on the go: the perfect-fit tablet case guarantees robust, all-round protection for the Samsung Galaxy Tab S11 11" and protects it from dirt, dust and scratches, cracks or other damage - comfort and protection in one tablet case
- Matt surface, discreet design: whether it be in the garden, on a building site or in a business meeting, the tablet case always looks the part
- Stable design as a bumper case: tablet protection case made from resilient material, impact-resistant corners thanks to material reinforcement for even more safety in the event of bumps and falls
- Easy to clean: the outer surface of the protective case can simply be wiped clean with a damp cloth - the cover is quickly clean again
- A firm grip in the case, even if you stand the tablet up in the case and work with an external keyboard, for example - Custom-positioning as required
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos
Zawartość opakowania
- 1 "Protection" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
