Etui do tabletu Rugged Style do Samsung Galaxy Tab Active4 Pro czarne
00217242
For comfortable working and to protect the Samsung Galaxy Tab Active4 Pro from dirt, dust and scratches
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Obrót o 360°
Wbudowana tarcza obrotowa pozwala na obrót o 360° w obu kierunkach
Wytrzymały materiał
Mocny, wytrzymały materiał absorbuje lekkie uderzenia i optymalnie chroni urządzenie
Regulowany pasek na rękę
Paski na rękę z możliwością dopasowania w celu wygodnej i łatwej obsługi, jak również pewnego trzymania w dłoni
Indywidualnie regulowany pas naramienny
Odpinany pasek na ramię z regulacją długości zapewniający wygodne noszenie
Zintegrowany uchwyt na rysik
Zintegrowane uchwyty na rysik, długopis itd. z tyłu produktu
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 25,65 cm (10,1") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Silicon Polycarbonate |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Rugged Style |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 18.8 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 418 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 12.62 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 21.31 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 0.97 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- For comfortable working and to protect the Samsung Galaxy Tab Active4 Pro from dirt, dust and scratches
- Flexible protection made from hard-wearing material
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos
- Incl. mounting pin for easy insertion of the tablet
Zawartość opakowania
- 1 "Rugged Style" tablet case
- 1 adjustable shoulder strap
- 1 mounting pin
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję