Etui do tabletu Stand Folio do Samsung Galaxy Tab A9+ 11 szare
00222017
To etui na tablet nie tylko zapewnia Twojemu Samsung Galaxy Tab A9+ 11" całkowitą ochronę i elegancki wygląd. Dzięki funkcji podstawki, etui jest także wyjątkowo praktyczne – niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, czy oglądasz film.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza urządzenie przy otwieraniu pokrywy i wyłącza je przy zamykaniu pokrywy
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Praktyczny schowek na długopis
Praktyczny, niewielki schowek przeznaczony na rysik, długopis itp.
Zdejmowana osłona
Ochrona zależna od potrzeb – to Ty decydujesz: Elastyczne w użyciu etui tabletu ze zdejmowaną klapką magnetyczną
Stabilna funkcja podstawki
Stabilna podstawka do tabletu: Wystarczy złożyć etui tabletu na solidnym metalowym zawiasie, aby pracować na tablecie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,9 cm (11") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab A9+ (11") |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Thermoplastic Polyurethane (TPU) PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor | Szary |
| Seria | Stand Folio |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab A9+ (11") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 470 g |
Wiecej informacji o produkcie
- For comfortable working and to protect the Samsung Galaxy Tab A9 11" from dirt, dust and scratches
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos
- Perfect stand function by simply folding the cover
- Structured, matt surface
Zawartość opakowania
- 1 "Stand Folio" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję