Etui do tabletu Strap do tabletów 24–28 cm (9,5–11 cali) niebieskie
00216430
For comfortable working and to protect the tablet from dirt, dust and scratches
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwego ekranu
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Strap |
| Kolor | Niebieski |
| Kompatybilny model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 220 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 17.7 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 26 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1.5 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- For comfortable working and to protect the tablet from dirt, dust and scratches
- Stylish, slim design
- Robust material
- Reinforced rubber bands in the corners for excellent grip
Zawartość opakowania
- 1 "Strap" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
