Etui do tabletu Strap na tablet 24–28 cm 9,5–11 cali czerwone
00216431
Etui do tabletu, które zabezpieczy urządzenie oraz zdecydowanie ułatwi korzystanie z niego. Dzięki funkcji podstawki możesz wygodnie pisać na tablecie czy oglądać filmy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwego ekranu
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czerwony |
| Kolor | Czerwony |
| Seria | Strap |
| Kolor | Czerwony |
| Kompatybilny model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 220 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 17.7 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 26 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1.5 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Ochrona tabletu przed zarysowaniem i zabrudzeniem
- Możliwość ustawienia tabletu w dwóch pozycjach – pod różnymi kątami
- Stylowy, smukły design
- Wykonany z wytrzymałego materiału
- Wzmocnione gumy podtrzymujące narożniki zapewniają pewne mocowanie
Zawartość opakowania
- 1 "Strap" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
