Etui do tabletu Velvet do tabletów 24–28 cm (9.5–11) czarne
00227070
For comfortable working and to protect the tablet from dirt, dust and scratches
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwego ekranu
Elastyczne narożniki z tworzywa sztucznego
Cztery narożniki z tworzywa sztucznego mocowane gumką można elastycznie dostosować do rozmiaru tabletu
Kieszenie
Trzy kieszenie pod przykrywką do bezpiecznego przechowywania wizytówek lub podobnych przedmiotów
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Microfibra |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Velvet |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Kształt | Tablet Bags |
| Waga | 220 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 17.7 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 26 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1.5 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- For comfortable working and to protect the tablet from dirt, dust and scratches
- Stylish, slim design
- Robust material
- Stylus holder made from flexible elastic band
- Elastic band closes the case and prevents accidental opening
Zawartość opakowania
- 1 "Velvet" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
