Etui do tabletu Xpand 24–28 cm (9.5–11 cali) petrol
00227074
Zapewnia wygodną pracę i chroni tablet przed brudem, kurzem i zadrapaniami.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwego ekranu
Zintegrowana ochrona narożników
Zintegrowana osłona krawędziowa zapewnia stabilność i chroni narożniki urządzenia
Wyciągane narożniki silikonowe
Wysuwane silikonowe narożniki można dopasować do rozmiaru tabletu
Elastyczna gumka
Elastyczna gumka zapewniająca bezpieczne zamknięcie
Podpórka
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w trzech pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Petrol |
| Kolor | Petrol |
| Seria | Xpand |
| Kolor | Zielony |
| Kompatybilny model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 210 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 19.5 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 26.5 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Zapewnia wygodną pracę i chroni tablet przed brudem, kurzem i zadrapaniami.
- Urządzenie może pozostać w kieszeni podczas użytkowania
- Stylowa, smukła konstrukcja
- Wytrzymały materiał
Zawartość opakowania
- 1 etui na tablet Xpand
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
