Etui Fold Clear do Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 cala czarne
00217205
Etui na tablet nie tylko zapewnia kompleksową ochronę tabletu Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4" 20/22/24, ale także nadaje mu modny, biznesowy wygląd. Funkcja podstawki sprawia, że etui idealnie nadaje się do wygodnej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza urządzenie przy otwieraniu pokrywy i wyłącza je przy zamykaniu pokrywy
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Wgłębienie na pióro S-pen
Dzięki otworowi z tyłu rysik S-Pen jest zawsze szybko dostępny i nadal można go ładować i przechowywać w znanej już pozycji
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 26,4 cm (10,4") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" 20/22/24 |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Fold Clear |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" 20/22/24 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 158.2 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Zapewnia komfort pracy i chroni tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4" 2020/2022/2024 przed zabrudzeniami, kurzem i zarysowaniami
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos
- Perfect stand function by simply folding the cover
Zawartość opakowania
- 1 "Fold Clear" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
