Etui fold clear Hama do iPad Air 11" (2026/2025/2024)/Air 10.9" granatowe
00231005
To etui na tablet nie tylko zapewnia pełną ochronę Twojego Apple iPad Air 11" (26/25/24)/Air 10,9" (22/20), ale także nadaje mu modny, biznesowy wygląd. Funkcja podstawki sprawia, że pokrowiec jest idealny do wygodnej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza iPad przy otwieraniu pokrywy i wyłącza przy zamykaniu pokrywy
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,9 cm (11") |
| Tablet-PC | Apple iPad Air 10.9" (20/22)/11" (24/25/26) |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | granatowy |
| Kolor | granatowy |
| Seria | Fold Clear |
| Kolor | Niebieski |
| Kompatybilny model | Apple iPad Air 11" (2024/2025/2026) |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Tablet Bags |
| Waga | 295 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Szczególnie lekka i prosta ochrona: dopasowane etui na tablet chroni Apple iPad Air 11” (26/25/24)/Air 10,9” (22/20) przed brudem, kurzem i zarysowaniami, a dzięki wyrazistemu kolorowi i przezroczystemu tyłowi zawsze pasuje do sytuacji – niezależnie od tego, czy jesteś w podróży służbowej, czy wygodnie siedzisz na kanapie.
- Łatwe czyszczenie: zewnętrzną powierzchnię etui ochronnego można po prostu przetrzeć wilgotną ściereczką – pokrowiec szybko znów będzie czysty
- Pewny uchwyt w etui, nawet jeśli postawisz tablet w etui i będziesz pracować np. z zewnętrzną klawiaturą - Dowolne pozycjonowanie w zależności od potrzeb
- Idealne do surfowania, pisania e-maili lub oglądania filmów
Zawartość opakowania
- 1 "Fold Clear" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
