ETUI FOLD CLEAR SAMSUNG GALAXY TAB A10+ 11” LILAK
00227089
To etui na tablet nie tylko zapewnia kompleksową ochronę Twojego Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11", ale także nadaje mu modny, biznesowy wygląd. Funkcja podstawki sprawia, że pokrowiec jest idealny do wygodnej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza urządzenie przy otwieraniu pokrywy i wyłącza je przy zamykaniu pokrywy
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Zatrzaski magnetyczne
Zamknięcie magnesowe umożliwia szybkie otwarcie oraz zamknięcie i zapewnia stałe zabezpieczenie
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,9 cm (11") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab A9+/A11+ (11") |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Liliowy |
| Kolor | Liliowy |
| Seria | Fold Clear |
| Kolor | Fiolet |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11" |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Tablet Bags |
| Waga | 183 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Zapewnia komfort pracy i chroni tablet Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11” przed zabrudzeniami, kurzem i zarysowaniami.
- Idealny do surfowania, pisania e-maili lub oglądania filmów
- Doskonała funkcja podstawki dzięki prostemu złożeniu pokrywy
Zawartość opakowania
- 1 "Fold Clear" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
