Etui na czytnik eBook Fold do Kindle Paperwhite 12 Gen 2024 Colorsoft
00216433
Idealnie dopasowane etui na e-booka, chroniące Kindle Paperwhite (Signature) 12. generacji 2024 i Kindle Colorsoft Signature Edition przed zabrudzeniami, kurzem i zarysowaniami
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza urządzenie przy otwieraniu pokrywy i wyłącza je przy zamykaniu pokrywy
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 17,78 cm (7") |
| Kompatybilna marka | Amazon |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Fold |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Amazon Kindle 5 (11. Gen. 2022) |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 88 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 12.8 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 17.7 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 0.8 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealnie dopasowane etui na e-booka, chroniące Kindle Paperwhite (Signature) 12. generacji 2024 i Kindle Colorsoft Signature Edition przed zabrudzeniami, kurzem i zarysowaniami
- Wytrzymały materiał wierzchni
Zawartość opakowania
- 1 etui typu „Fold” na ebooka
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję