Etui na laptopa Cozy 36–40 cm 14.1"–15.6" beżowe
00231016
Stylish protection with the fleece factor: keep the laptop and accessories safe and protected
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Pojemna przednia kieszeń
Pojemna przednia kieszeń z bezpiecznym zamkiem błyskawicznym na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Futerko dla laptopa
Puszysto-przytulne akcesorium IT: spakuj swojego laptopa w przytulny pokrowiec na zimną porę roku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 36 - 40 cm (14,1" - 15,6") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Pasuje do | Universal |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Beżowy |
| Kolor | Beżowy |
| Seria | Cozy |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Waga | 175 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 40 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 29 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Zip |
Wiecej informacji o produkcie
- Stylish protection with the fleece factor: keep the laptop and accessories safe and protected
- 2-way zip: quick opening of the main compartment and easy removal of the laptop
Zawartość opakowania
- 1 "Cozy" laptop sleeve
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
