Etui na laptopa Extreme Protect 40–41 cm (15,6–16,2") czarne
00227056
Practical sleeve for laptops with D3O- licensed impact cushioning for the safe storage of devices plus accessories and for effective protection against knocks, dirt and scratches
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Smukła konstrukcja
Nowoczesny, smukły pokrowiec na laptop
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Pojemna przednia kieszeń z wbudowanym organizerem
Od kabla po telefon: w pojemnej przedniej kieszeni z przejrzystym organizerem jest mnóstwo miejsca na dodatkowe akcesoria do pracy
D3O – ochrona według standardów przemysłowych
Innowacyjna warstwa ochronna z licencją D3O® w wyściełanej kieszeni głównej: materiał D3O optymalnie tłumi uderzenia i wstrząsy, skutecznie chroniąc laptopa przed uszkodzeniami
Wodoodporny materiał zewnętrzny
Przy niesprzyjającej pogodzie laptopa chroni przed wilgocią wodoodporny materiał zewnętrzny
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 40 - 41 cm (15,6" - 16,2") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | D3O® |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Extreme Protect |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Waga | 245 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 39 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 29 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | D3O Technology |
| Typ zamknięcia | Zip |
Wiecej informacji o produkcie
- Practical sleeve for laptops with D3O- licensed impact cushioning for the safe storage of devices plus accessories and for effective protection against knocks, dirt and scratches
- Functional design with recycled faux leather accents
- Key fob with clip fastener in the front compartment
- Handy 2-way zip fastener on the main compartment
- Hidden zip fasteners protect inside and out: the sleeve is protected from dust on the inside and your outfit can't get caught on the teeth
- Stable metal zipper with good grip for easy access to the contents
Zawartość opakowania
- 1 "Extreme Protect" laptop sleeve
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
