Etui na laptopa Jersey 34–36 cm 13.3–14.1 cala liliowe
00222031
Smukły i sprytnie zaprojektowany - etui na notatnik "Jersey" to idealny, modny sposób na doskonałe uzupełnienie codziennej stylizacji. Miękki liliowy kolor i przyjemna w dotyku faktura doskonale współgrają z dopasowanym kolorystycznie zamkiem błyskawicznym.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Wąski rękaw z dżerseju
Smukłe etui wykonane z przyjemnego w dotyku i modnego materiału jersey
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Jersey |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | brak motywu |
| Odcień koloru | Liliowy |
| Kolor | Liliowy |
| Seria | Jersey |
| Kolor | Fiolet |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 230 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 35 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 26 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Stable, well-designed laptop sleeve for the secure storage of laptops and accessories and to protect against dirt and scratches
Zawartość opakowania
- 1 "Jersey" laptop sleeve
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
