Etui na laptopa Neopren z przednią kieszenią 14,1–15,6 cala czarne
00227069
Miękka wewnętrzna wyściółka zapewnia niezawodną ochronę, a stylowy zamek błyskawiczny umiejętnie uzupełnia bardzo przyjemny w dotyku design. Neoprenowy pokrowiec na notebooka w kolorze czarnym - solidny towarzysz na co dzień.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Styl neoprenowy
Smukłe etui z przyjemnego w dotyku materiału neoprenowego
Pojemna przednia kieszeń
Pojemna przednia kieszeń z bezpiecznym zamkiem błyskawicznym na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Neopren |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Neopren |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 230 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 41 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 29 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Zip |
Wiecej informacji o produkcie
- Stabilny, dobrze zaprojektowany pokrowiec na laptopa do bezpiecznego przechowywania laptopów i akcesoriów oraz do ochrony przed brudem i zadrapaniami.
- Dwukierunkowy zamek błyskawiczny: szybkie otwieranie głównej komory i łatwe wyjmowanie laptopa
Zawartość opakowania
- 1 neoprenowe etui na laptopa
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję